Ata World Trader'la dünya borsalarında 24 saat anlık işlem yapabilirsiniz

Dünya borsalarında hisse senedi alıp satmak ve vadeli piyasalarda işlem yapmak artık çok kolay! Üstelik hesap açmak için bir alt limit de yok! Artık işlem sahanız dünya; büyük düşünün!

İşlem Platformlarımız:

Web Trader

Web tabanlı bu uygulamamız ile işlemlerinizde sınırsız özgürlük. Bilgisayarınıza bir program yüklemenize gerek kalmadan dünyanın önde gelen borsalarına internet erişimi olan her bilgisayardan kolayca erişerek işlem yapabilirsiniz.

İşlem yapmak için tıklayınız.

Trading Platform

Trading Platform uygulamasını bilgisayarınıza kolayca yükleyerek dünyanın önde gelen borsalarına ulaşabilir, binlerce hisse senedi ve vadeli sözleşmelerde tek bir ekran üzerinden anlık işlem yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Ata World Trader - Trading Platform ile yatırım kararlarınızı alırken profesyonel yatırımcıların sahip olduğu her türlü piyasa verisi ve teknik analiz araçlarına siz de sahip olabilirsiniz. Ata World Traderprogramını kurmak için lütfen tıklayınız.


Mobile Trader

Ata World Trader ile yurtdışı işlemler şimdi de cep telefonunuzda!
Ata Mobile Trader ile cep telefonunuzdan hesabınıza kolayca ulaşabilir, yurtdışı piyasalarda işlem yapabilirsiniz.
İşlem platformuna mobile.ataworldtrader.comadresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Özellikler & Avantajları

  • AtaWorldTrader, size yurtdışı piyasa işlemlerinizde hız ve kolaylık sağlar.
  • AtaWorldTrader ile dünya borsalarına 24 saat ulaşabilir, piyasaları detaylı ve anlık takip edebilirsiniz.
  • Farklı ülkelerin borsalarında, hisse senedi ve vadeli kontrat işlemlerinizi hiçbir aracıya gerek kalmadan hesabınızdan direkt işlem yapabilirsiniz.
  • Yatırım kararlarınızı alırken global piyasalardaki gelişmelere, haberlere kolayca ulaşabilir, veriler üzerinde analizler yapabilirsiniz.
  • Esnek çalışma alanını istediğiniz gibi kişiselleştirilebilir, gelişmiş grafik sistemi ile tarihsel fiyatları çeşitli araçlarla inceleyebilir, karşılaştırmalar yapabilirsiniz.
Nasıl işlem yapılır?
Kullanım Rehberi
Hisse Komisyonları için tıklayın
İşlem yapılan borsaları inceleyin