Bir hisse senedi

Yatırım Mühendisliği yaklaşımı ile Türkiye'nin öncü Araştırma Ekibi

Ata Yatırım Araştırma Ekibi’nin her zaman ‘Yatırım Mühendisliği’ yaklaşımımızdan yola çıkarak yaptığı detaylı analizler ve şirket ziyaretleri ile hazırladığı raporlar ve öneriler!

Dünya standartlarında Araştırma Ekibi

Ata Yatırım Araştırma Ekibi, küreselleşmenin hayatımızı değiştirdiği bu günlerde uluslararası standartta hazırladığı raporlarla yatırımcılarımıza her zaman yardımcı olmaya devam ediyor. Tecrübeli Ata Yatırım Araştırma Ekibi, düzenli olarak incelediği şirketler ile ilgili çeşitli raporlar hazırlamaktadır. Raporları hazırlarken her zaman şirket ve fabrika ziyaretleri yapmaya dikkat eden Ata Yatırım Araştırma Ekibi analize dayanmayan hiçbir rapor paylaşmamaktadır. Bir mühendis gibi derinlemesine araştırma yapıp, ‘Yatırım Mühendisliği’ yaklaşımı çerçevesinde her zaman bilimsel veriler hazırlamaya devam etmektedir.

 • Sizin için seçtiğimiz şirketler

  Araştırma ekibimizin sizin için Yatırım Mühendsliği yaklaşımı ile derinlemesine analiz ettiği orta uzun vade için yatırıma uygun şirket önerilerini takip edin

 • Sektör Analizleri

  Farklı sektörlerin durumu, yatırıma uygunluğu veya önümüzdeki dönemde bu sektörleri bekeleyen riskler ve kazanç fırsatlarını inceleyin

 • Kısa ve uzun vadeli hisse önerileri

  Fiyat dalgalanmalarının yarattığı kazanç fırsatlarını yakalamak için izleyebileceğiniz raporlar ve analizler ile kazanç fırsatlarını yakalayın.

Daha Fazla Bilgi
 • Yatırım Mühendisliği Yaklaşımı

  Yatırıma Ata Holding DNA’sından gelen mühendislik bakışı

  Daha fazla bilgi
 • Yüksek başarı oranı

  Kısa ve uzun vadeli önerilerde yüksek başarı oranı

  Daha fazla bilgi