Bir hisse senedi

Amacımız: Gelecek Nesillere Aktarabileceğiniz Kalıcı Varlık Yaratmak!

Yatırım hedeflerinize ulaşmanız için bireysel ve kurumsal hizmetlerle size destek oluyoruz. Her yatırımcının ihtiyaç ve tercihlerinin farklı olduğu bu dönemde, kişiye ya da şirketinize özel hizmetlerden yararlanmak için Ata Yatırım’a hoşgeldiniz.

Ata Yatırım ile Benzersiz Bir Yatırım Deneyimi

Uzun vadedeki yatırım hedeflerinize Ata Yatırım ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan sade, anlaşılır ve kolay bir yatırım deneyimine hemen başlayabilirsiniz.
Her yatırımcının ihtiyaç ve tercihlerinin farklı olduğu bu dönemde, yatırımcıların risk ve profil analizlerine göre kişiye özel hizmetlerden yararlanmak için Ata Yatırım’a hoşgeldiniz.

 • Hisse Senetleri

  Sizin için seçtiğimiz hisse senetlerini takip edin veya kendi tercih ettiğiniz hisse senetlerine kullanıcı dostu internet şubemiz üzerinden yatırım yapın.

 • Yatırım Fonları

  Birikimlerinizle farklı risk ve gelir beklentilerine göre uzman fon yöneticilerimizin tecrübesi ile yönetilen fonlara yatırım yapabilirsiniz.

 • Foreks

  25 yıllık Ata Yatırım tecrübesi ile döviz fiyatlarındaki dalgalanmalardan yararlanmak için birikimlerinizi foreks ile değerlendirin. Üstelik 5 gün 12 saat uzman desteği ile.

Daha Fazla Bilgi
 • Kişiye Özel Portföy Çözümleri

  Sizin ihtiyaçlarınız ve beklentilerinize göre yatırım seçenekleri

 • Kullanıcı Dostu Dijital Platform

  Kolay ve üsütün teknoloji ile hazırlanmış platform

  Daha fazla bilgi