Bir hisse senedi

Kalıcı varlık yaratmak için Yatırım Mühendisliği yaklaşımımızla, ezber bozuyoruz!

Ata Yatırım olarak temel stratejimiz, her zaman yatırımcılarımıza kalıcı varlık yaratmaktır. Doğru zamanda doğru ürünler ile yatırımlarınızı yönlendirerek hedeflerinize daha kolay ulaşmanız için çalışıyoruz.

Vizyonumuz - Misyonumuz

Ata Yatırım olarak hedefimiz her zaman müşterilerimizin varlıklarını korumak ve üzerine katma değer yaratmak. Bu sebeple müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak gereksiz risklerden kaçınıyoruz. Yatırım Mühendisliği yaklaşımımızdan gelen çalışma sistemimizden dolayı, her zaman basit ve sonuç odaklı çalışıyoruz. Getiri hedeflerimizi oluştururken risk profilinizin bir tek değil, birden fazla değişkenli analizlerini değerlendiriyoruz.

Yatırımcılar günümüzün hızla değişen piyasa şartlarında para ve sermaye piyasalarına yaptıkları yatırımlarda, kendi bilgilerinin yanısıra uzman görüş ve desteğine de ihtiyaç duymaktadır. Yatırımcı Koçluğu, bu ihtiyacın karşılanması amacıyla yatırımcıların yatırım kararlarını alıp uygulamasına yardımcı olmaktadır. Bu hizmetin amacı, yatırımcılara risk tercihleri doğrultusunda değerlendirmeler yapıp en iyi alternatifleri sunmaktır.

Yatırımcılarımızın hizmet kanalı ne olursa olsun hesabı açıldığı anda kendine özel belirlenen Yatırımcı Koçu, Ata Yatırım'daki tüm ürün ve hizmetlerin ona ulaşması konusunda yardımcı olacaktır. Yatırımcı koçları; hesap açımından başlayarak tüm operasyonel işlemler, yatırım kararlarının alınması, işlemlerin gerçekleştirilmesi ve raporlanması, güncel araştırma raporlarının ulaştırılması ve piyasalar hakkında düzenli bilgi akışının sağlanması konularında yatırımcılarımızın sermaye piyasalarındaki koçu olacaktır.

Müşterilerimizin fikirleri bizim için hep çok önemli olmuştur. Yatırım sürecinde en iyi sonuca ulaşmak için, karar aşamalarında müşterilerimiz ile yakın temas halinde olup beraber hareket etme inancındayız. Sadece başarıların değil, risklerin de paylaşıldığı güven arttırıcı ve performans odaklı fiyatlandırma sistemini kullanıyoruz. Bununla birlikte ekibimizin yetenek ve tecrübelerini güçlü yurt dışı kariyerleriyle birleştirerek dünya standartlarında bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.