Bir hisse senedi

Yatırım danışmanlarımız her zaman yanınızda!

Ata Yatırım’da yatırım danışmanınız varsa, portföyünüz emin ellerde demektir. Ata Yatırım Araştırma Ekibi’nin detaylı raporlarına dayanan önerilerimiz ve bilgilendirmelerimizle yatırımcılarımıza her zaman yardım etmek için hazırız.

Hedeflerinize ve beklentilerinize uygun Yatırım Danışmanlığı

Yatırım danışmanlarımız sermaye piyasası araçları ile ile iglili ihtiyacınız olan her konuda size destek oluyor. Rsik profiliniz, getiri beklentilerinize uygun yatırım stratejilerini beraber şekillendiriyoruz. Yatırım kararlarınızı alırken gerekli tüm raporlar ve önerilerimizle gelecek nesiller için kalıcı varlık yaratmanız için Yatırım Mühendisliği yaklaşımımızı kullanıyoruz.

 • 25 Yıllık Deneyim

  25 yıllık Ata Yatırım tecrübesi ve sermaye piyasası uzmanlığı ile birikimlerinizi doğru yönetebilmeniz için ihtiyacınız olan her konuda yanınızdayız.

 • Kişiselleştirilmiş hizmet

  Risk beklentiler, ihtiyaçlarınız ve yaşam tarzınız yatırım stratejilerinizde en önemli kriterdir.Bu kritere uygun yatırım yapabilmeniz için size özel öneriler sunuyoruz.

 • Geniş ürün seçenekleri

  Yatırım hedeflerinize ulaşmanız için yatırım fonlarından opsiyon işlemlerine kadar genş bir çerçevede tüm sermaye piyasası ürünlerini bulabilirisniz.

 
Daha Fazla Bilgi
 
 • Yatırım mühendisliği yaklaşımı

  Yatırıma Ata Holding DNA’sından gelen mühendislik bakışı

  Daha fazla bilgi
 • Araştırma önerileri ve raporlar

  Yatırım kararlarınza destek olmak için net ve anlaşır raporlar

  Daha fazla bilgi