Ata World Trader'la dünya borsalarında 24 saat anlık işlem yapabilirsiniz

Dünya borsalarında hisse senedi alıp satmak ve vadeli piyasalarda işlem yapmak artık çok kolay! Üstelik hesap açmak için bir alt limit de yok! Artık işlem sahanız dünya; büyük düşünün!

İşlem Platformlarımız:

Trading Platform

Trading Platform uygulamasını bilgisayarınıza kolayca yükleyerek dünyanın önde gelen borsalarına ulaşabilir, binlerce hisse senedi ve vadeli sözleşmelerde tek bir ekran üzerinden anlık işlem yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Ata World Trader - Trading Platform ile yatırım kararlarınızı alırken profesyonel yatırımcıların sahip olduğu her türlü piyasa verisi ve teknik analiz araçlarına siz de sahip olabilirsiniz. Ata World Traderprogramını kurmak için lütfen tıklayınız.

 

Özellikler & Avantajları

  • AtaWorldTrader, size yurtdışı piyasa işlemlerinizde hız ve kolaylık sağlar.
  • AtaWorldTrader ile dünya borsalarına 24 saat ulaşabilir, piyasaları detaylı ve anlık takip edebilirsiniz.
  • Farklı ülkelerin borsalarında, hisse senedi ve vadeli kontrat işlemlerinizi hiçbir aracıya gerek kalmadan hesabınızdan direkt işlem yapabilirsiniz.
  • Yatırım kararlarınızı alırken global piyasalardaki gelişmelere, haberlere kolayca ulaşabilir, veriler üzerinde analizler yapabilirsiniz.
  • Esnek çalışma alanını istediğiniz gibi kişiselleştirilebilir, gelişmiş grafik sistemi ile tarihsel fiyatları çeşitli araçlarla inceleyebilir, karşılaştırmalar yapabilirsiniz.
Nasıl işlem yapılır?
Kullanım Rehberi
Hisse Komisyonları için tıklayın
İşlem yapılan borsaları inceleyin