Ata Yatırım'da açacağınız yatırım hesabı ile Ata Portföy fonlarına kolayca yatırım yapın!

Formu doldurduktan sonra müşteri temsilcilerimiz yatırım hesabı açılışında destek olmak için iletişime geçeceklerdir.

Hesap açılışının ardından Ata Yatırım'ın dijital platformunda fon alım işlemlerinizi, özel olarak hazırlanmış menü üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ata Portföy'ün farklı yatırım araçlarına yatırım yapan, uzman fon yöneticileri tarafından yönetilen fonları ile yatırımınıza başlayın!

Giriş Yap

Ata Yatırım 30 Yıl Badge

Ata Finans Grubu Güvencesinde 30 Yılı Aşan Tecrübe

35'ten fazla şirket ile 4 kıtada 20 binden fazla çalışanıyla Türkiye'nin en büyük gruplarından Ata Grubu bünyesinde yer alan Ata Finans Grubu 30 yılı aşan tecrübesiyle kalıcı varlık yaratmak için yatırım dünyasında ezber bozuyor. Bu tecrübemizden süzülen yaklaşımımız Yatırım Mühendisliği ile, Ata Grubu'nun temel taşı olan mühendisliği yatırım alanına taşıdık. Ata Yatırım'da işlem yaparken bu deneyimin gücü ve güvenini hissetmenin rahatlığını yaşayın.

Günümüzde çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Ata Şirketler Grubu'nun kökleri 1969 yılında kurulan Seri İnşaat'a kadar uzanmaktadır. Bu şirketin kurulması ile geliştirilen iş felsefeleri günümüzde de grup şirketleri tarafından aktif bir şekilde uygulanmaktadır. Ata İnşaat'ın üç ortağından biri olan Seri İnşaat; Atatürk Barajı ve Hidroelektrik Santralı'nın yapımı gibi çok önemli görevleri üstlenmiştir. Ata Grubu şirketleri günümüzde, Finans, Teknoloji, Gıda, Lojistik, Gayrimenkul Geliştirme, Yapı Malzemeleri Üretimi, Moda, Turizm ve Dış Ticaret gibi çok değişik alanlarda faaliyet göstermektedir.

Bu şirketlerden, TAB Gıda hızlı servis restoran sektörünün lideri olan Burger King'in dünyadaki en büyük Franchisee'si olma özelliğini taşımaktadır. TAB Gıda Burger King, Sbarro, Popeye's ve Arby's markalarının ana Franchisee şirketi, Usta Dönerci markasının ise sahibidir. TAB Gıda ayrıca Çin Halk Cumhuriyeti'nde 900 civarında Burger King restoranı işletmektedir.

Size Özel Haberler