Vizyon ve Misyonumuz

İş modelimizde odak noktamız müşteri memnuniyeti. Bu nedenle müşterilerimizin beklenti ve hassasiyetlerine yönelik etkin çözümler geliştiriyoruz. Yatırım mühendisliği bakış açısıyla bilimsel çalışma yöntemleri kullanarak, derinlemesine araştırma yaparak her bir müşterimize doğru ve özel yatırım stratejisi sunuyoruz. Takım çalışması anlayışı ile teknoloji ve finans alanlarında birlikte çalıştığımız uzmanlarla yatırım sürecine dair hizmetleri daha etkin şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Ata Yatırım’da Başarının Anahtarı: Sürekli Gelişim

Ata Yatırım’da hisse senedi, VİOP, döviz, foreks, borçlanma piyasası araçları ve yatırım fonları ile müşterilerimize geniş bir hizmet çeşitliliği sunuyoruz. Mükemmel müşteri deneyimi için mevcut hizmetlerimizi sürekli iyileştiriyor ve her fırsatta yeni hizmetler geliştiriyoruz.

Sürekli gelişim hedefimiz doğrultusunda, dijital çağın hızına uyum sağlayan hizmetlerimiz sayesinde yatırımcılarımız işlemlerini Ata Yatırımı Web ve Ata Yatırım Mobil üzerinden hızla ve her yerden gerçekleştirebiliyor, piyasaya dair gündemi anlık bir şekilde takip edebiliyor.

Sonuç odaklı yaklaşımımız ve güçlü teknolojik altyapımız ile gelecek nesillere aktarılabilecek kalıcı varlık yaratma hedefiyle yolculuğumuza devam edeceğiz.

Ata Yatırım’ın misyonu, Türk Sermaye Piyasalarının gelişimine katkıda bulunmak. Bu doğrultuda yatırım şirketleri arasında etik değerleri ve kültürü ile öncü olmak. Gelecek Nesillere Aktarılabilecek Kalıcı Varlık Yaratmak!

Vizyon;

Önce müşterilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının çıkarlarına uygun paydada faaliyetlerine karar verir ve aksiyonlar alır.

Müşterilerine, teknolojiyi üst düzeyde kullanarak, ekibinin yetenek ve tecrübelerini güçlü yurt dışı kariyerleriyle birleştirerek dünya standartlarında bir hizmet sunmayı hedefler.

 

NEDEN ATA YATIRIM?

UZMAN ARAŞTIRMA KADROMUZ

Alanında uzman araştırma kadromuz ile yatırımlarınıza yön verirken yanınızda 30 yıllık tecrübemiz olacak.

YATIRIM DANIŞMANI

Ata Yatırım'da hesabınızı açtığınız anda size özel bir yatırım danışmanı atanır. Her türlü sorunuzu yatırım danışmanınıza danışabilirsiniz.

YÜKSEK BAŞARI ORANI

Kısa vadeli önerilerle yakaladığımız yüksek başarı ve kâr oranı

Size Özel Haberler
NASIL PARA YATIRIRIM?
Sizi Arayalım