AtaOnlıne

Yeni nesil yatırım platformlarında AtaOnline devri başladı!

Günlük hayatın hızını fazlasıyla yaşayan yatırımcılarımızın hızına ve esnekliğine yetişebilecek yeni arayüzüyle AtaOnline...

Ata Onlıne'ı aşağıda bulunan butonlar ile indirebilirsiniz.Hepsi Bir Arada Superapp Deneyimi

Kolay ve hızlı bir şekilde hisse al-sat yapabilmeniz için o hisse alımına dair her şeyi bir arada bulabileceğiniz şekilde tasarlandı.

Araştırma Raporları

Alanında uzman araştırma ekibimizin hisse yorum ve analizlerine, strateji raporlarımıza ve kısa vadeli hisse önerilerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda araştırma ekibimizin piyasa ile ilgili yorumlarını paylaştıkları canlı yayınlar ile ilgili bildirimler alabilirsiniz.

Kolayca Kişiselleştirilebilen Fiyat İzleme Ekranı

Piyasalardaki pozisyonlarınıza uygun olarak özelleştirebileceğiniz kokpit ekranı ve panelinizle, piyasaya kendi açınızdan bakmanızı sağlayan kişiselleştirilebilir arayüzümüzün sağladığı kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Face ve Touch ID Servisleri

Mobil cihazınızın desteklemesi durumunda, telefonunuzdan her defasında kullanıcı adı ve şifrenizi girmenize gerek kalmadan, Face ID ve Touch ID yöntemleriyle giriş yapabilir hisse al sat işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Portföy Getiri Analizi

Size uygun yatırım fon dağılımlarına tek ekrandan ulaşarak portföyünüze yön verin. Portföy getirilerinizi BIST100 Endeksi, Döviz ve Model Portföyümüz gibi diğer yatırım enstrümanlarıyla karşılaştırın.

Model Portföy

Ata Yatırım’ın uzman araştırma ekibinin en beğendiği şirketlerden oluşan gruba dilediğiniz miktarda tek tuşla ortak olabilirsiniz.

Piyasayı Dinle

30 yılı aşan tecrübesi ve birikimiyle Ata Yatırım’ın uzman kadrosunun piyasa yorum ve önerilerinden oluşan gündem notlarını dinleyebilirsiniz.

Sentiment Algo

Piyasanın davranışsal durumunu veri analitikleri datası yoluyla ölçen ve yatırımcıyı harekete geçirme amaçlı bir analiz algoritması olan Sentiment Algo bültenleri ile piyasa dinamiklerini takip edebilirsiniz.

AtaBorsaMetre

AtaBorsaMetre ile borsanın yönünü bilin, ‘kahin’lerin arasındaki yerinizi alın.

Size Özel Haberler
NASIL PARA YATIRIRIM?
Sizi Arayalım