Yatırım Danışmanınız Her Zaman Yanınızda

Yatırım danışmanınız ile yatırım hedeflerinize ve risk beklentilerinize uygun kriterleri seçerek, size uygun kararı alabilirsiniz. Yatırım danışmanının size özel belirlediği yatırım stratejileri ve tavsiyeleri ile finansal ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel düzeyde varlık yönetiminizi sağlayabilirsiniz. Kişiye özel stratejilerle Yatırım Danışmanlığı 30 yıllık dev tecrübesi ve uzman kadrosu ile Ata Yatırım'da.

İlk Andan İtibaren Yatırım Danışmanınız Sizinle

Ata Yatırım’da hesap açmanızın hemen ardından size bir yatırım danışmanı atanır ve yatırım danışmanınız hesabınız açıldığı andan itibaren yatırım yapmanız için sizinle beraber çalışır. Sizi tanır, yönlendirir, bilgilendirir ve geliştirir. Yatırım danışmanınıza dilediğiniz anda doğrudan ulaşabilirsiniz.

Yatırım Danışmanınıza Doğrudan Ulaşın

Size özel Yatırım Danışmanınıza her zaman 0212 310 60 60 no'lu telefondan ve e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Ata Yatırım'da Ücretsiz Borsa Hesabı Açın!

Borsa Hesabı Aç

YATIRIM DANIŞMANI NE YAPAR?

Hesabınız açıldığı anda bir Yatırım Danışmanınız olur. Hesap açılışı ile beraber sizi arayarak sizinle tanışır ve yatırım hedeflerinizi öğrenir. Böylece yatırımlarınızı daha doğru yönetmeniz için gerekli analizleri yaparak size en doğru önerileri sunar.

Hedeflerinizi, risk tercihlerinizi ve ihtiyaçlarınızı bilir. Her müşterimizin finansal ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanan strateji ve yönlendirmeler ile profesyonel bir varlık yönetimi hedeflenir. Yatırımlarınızın gelişimini takip eder ve sizinle birlikte değerlendirir.

Size Özel Haberler
NASIL PARA YATIRIRIM?
Sizi Arayalım