ATA YATIRIM WEB

Sektörde online işlem yapabilme imkanını yatırımcılarına sağlayan ilk aracı kurum olan Ata Yatırım olarak, 30.yılımızda web şubemizi yeniledik.

Yatırımlarınızı daha iyi yönetmenizi sağlayacak, Ata Yatırım'ın Trader Platformu Ata Yatırım Web ile tanışın! Ata Yatırım’da takip ettiğiniz enstrümanın grafiğini, favori hisselerinizi, derinlik bilgilerini, emir defterini, portföyünüzde bulunan payları ve şirket haberlerini aynı anda görüntüleyebilirsiniz.

Hisse senedi yatırımlarınızı Ata Yatırım Web Trading Platformu ile yaparak, Ata Yatırım'ın üstün teknolojisinin farkını yaşayın.

Yeni eklenen profesyonel emir tipleri ile; kokpit ekranını kullanabilir, şarta bağlı, zincir emir, süreli emir, kâr al/zarar kes, ve Iceberg emir tipleriyle emirlerinizi profesyoneller gibi özelleştirebilirsiniz. 

Hepsi Bir Arada

Kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapabilmeniz için o enstrümana dair her şeyi bir arada bulabileceğiniz şekilde tasarlandı.

Gelişmiş Emir Tipleri

Kokpit Emir Ekranı, Iceberg Emir, Süreli Emir ,Şarta Bağlı Emir ,Zincir Emir, Kâr Al / Zarar Kes gibi gelişmiş emir tipleri

Hızlı İşlemler Menüsü

Aynı sayfada piyasayı takip ederken hızlı işlemler menüsü ile emir gönderimi yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Menü

Anasayfanızdaki panelinizi tamamen kendinize göre kişiselleştirebilir, daha sık kullandığınız menüleri önceliklendirebilir ve yatırımlarınızla ilgili bütün önemli menülerinize anasayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alarm Kur Servisi

Kurduğunuz alarmlar sayesinde takip ettiğiniz enstrümanların ulaştığı değerlerde seçtiğiniz kanallar vasıtasıyla bilgilendirilir ve yatırım fırsatlarını kaçırmazsınız.

"İdeal Data"  Fiyat İzleme Ekranı

Ata Yatırım’da hesabı olan bütün müşterilerimiz 15 dakika gecikmeli fiyat ekranları ücretsiz olarak verilmektedir. Canlı veri ekranı hizmeti içinse lisans satın alabilirsiniz.

Ata Yatırım Web'i Nasıl Kullanırım?

Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir internet tarayıcısından (Chrome, Edge, Safari Firefox vb.) Ata Yatırım İnternet Şubesi’nde hesabınıza giriş yaptığınızda ekranın üst kısmındaki menüleri kullanarak yapmak istediğiniz işlemi seçebilir, sözleşmelerinizi yenileyebilir ya da yeni sözleşme yapabilir, aynı zamanda açılan halka arzlara katılabilirsiniz. Arama kutusuna istediğiniz pay senedinin hisse kodunu yazarak ya da hızlı işlemler menüsü ile kolayca işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Size Özel Haberler
NASIL PARA YATIRIRIM?
Sizi Arayalım