ATA YATIRIM MOBİL

Günlük hayatın hızını fazlasıyla yaşayan yatırımcılarımızın hızına ve esnekliğine yetişebilecek, yeni arayüzüyle Ata Yatırım Mobil…

İşlemlerinizi yapmak için artık bir noktaya bağlı kalmanıza gerek yok. Ata Web ile yapacağınız her işlemi Ata Yatırım Mobil ile de internete bağlı olduğunuz her yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Ata Yatırım Mobil'i aşağıda bulunan butonlar ile işletim sisteminize uygun olan yazılımı telefonunuza indirebilirsiniz.

Hepsi Bir Arada

Kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapabilmeniz için o enstrümana dair her şeyi bir arada bulabileceğiniz şekilde tasarlandı.

Gelişmiş Emir Tipleri

Kokpit Emir Ekranı, Iceberg Emir, Süreli Emir, Şarta Bağlı Emir, Zincir Emir, Kâr Al / Zarar Kes gibi gelişmiş emir tipleri

Yorum ve Analizler

Alanında uzman araştırma ekibimizin yorum ve analizlerine, strateji raporlarımıza ve kısa vadeli önerilerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda araştırma ekibimizin piyasa ile ilgili yorumlarını paylaştıkları canlı yayınlar ile ilgili bildirimler alabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Menü

Piyasalardaki pozisyonlarınıza uygun olarak özelleştirebileceğiniz panelinizle, piyasaya kendi açınızdan bakmanızı sağlayan kişiselleştirilebilir ara yüzümüzün sağladığı kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Alarm Kur Servisi

Kurduğunuz alarmlar sayesinde takip ettiğiniz enstrümanların ulaştığı değerlerde seçtiğiniz kanallar vasıtasıyla bilgilendirilir ve yatırım fırsatlarını kaçırmazsınız.

Face ve touch ıd servisleri

Mobil cihazınızın desteklemesi durumunda telefonunuzdan her defasında kullanıcı adı ve şifrenizi girmenize gerek kalmadan, Face ID ve Touch ID yöntemleriyle giriş yapabilirsiniz.

ATA YATIRIM MOBİL'İ NASIL KULLANIRIM?

 

Size Özel Haberler
Sizi Arayalım