Bir hisse senedi

Aradığınız Tüm Yatırım Ürünlerini Ata Yatırım’da Bulabilirsiniz!

Ata Yatırım’da tüm Sermaye Piyasası yatırım araçlarından istediğinizi seçerek yatırım yapabilirsiniz. Araştırma Ekibi’nin bilimsel veri ve analizlere dayanan raporları ve önerilerinden yararlanan size özel Yatırımcı Koçu’nuzun her zaman yanınızda olduğunu unutmayın.

Farklı stratejiler için geniş ürün seçenekleri

Farklı risk tercihleri ve gelir beklentinize göre yatırım yapabileceğiniz farklı ürünler ile portföyünüzü çeşitlendirebilirsiniz. Yatırım ürünleri ile ilgili sormak istediğiniz her konuda uzman yatırım danışmanlarımız size destek olur.

 • Yatırım Fonları

  Farklı risk ve getiri seviyelerinde Yatırım Mühendisliği yaklaşımı ile yönetilen fonlar arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçin. Tüm yatırım fonları ve yatırım fonlarımızın performansını incelemek için tıklayınız

 • Hisse Senedi

  Araştırma ekibimizin sizin için seçtiği şirketlerin hisse senetlerine yatırım yapabilirsiniz ya da birikimlerinizi kendi analizleriniz doğrultusunda yönlendirebilirsiniz.

 • VİOP

  Piyasaların hareketli olduğu dönemlerde endeks, döviz veya emtia fiyatları hem düşerken hem yükselirken kazanç fırsatılarını kaçırmayın

Daha Fazla Bilgi
 • Kur hareketlerinden faydalanmak için Foreks

  Dünyanın en büyük piyasasında döviz veya emtia yatırımı

  Daha fazla bilgi
 • Portöyünüz için sabit getirili ürünler

  Riskinizi dengelemek veya sabit getiri için

  Daha fazla bilgi